• Ново
Луд Убавина Дизни Мулан Компактно Огледало, Жив Црвено Убави Цветови Фан Дизајн со Tassels, Злато Акценти, Мали Слајд-Out Огледало, се Допре До Вашата шминка, Прекрасниот

Луд Убавина Дизни Мулан Компактно Огледало, Жив Црвено Убави Цветови Фан Дизајн со Tassels, Злато Акценти, Мали Слајд-Out

DEN 288.00
Износ
Во продавницата.

Совршен за на роденден, Божиќ, Тајна Дедо, на настан во корист на партијата giveaway, и многу повеќе!ЛУД УБАВИНА е лидер во дизајн led козметика и на подарок и професионалните сектори.Прекрасен подарок за Дизни фанови.Нашите дизајнери работат неуморно да се обезбеди широк спектар на романот, забавни и интересни елементи, кои, исто така, работат убаво, и само за тебе и како подароци за вашите најблиски.УБАВИ ЦВЕТОВИ – Ова Мулан Компактно Огледало доаѓа во прекрасен фан дизајн со убави цвеќиња, злато акценти, и живописни црвено tassels.Одлично за допирање до вашата шминка, со стил.Дали ќе се купуваат за себе, за другите, се убавина професионални, или да го продаде подароци, ЛУД УБАВИНА дефинитивно има нешто посебно во продавница за вас.Едноставно слајд од огледалото и совршен вашиот усна лагер, кармин, око лагер, маскара, или руменило.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА ДИЗНИ ФАНОВИ – Прекрасен подарок за Дизни фанови.Едноставно слајд од огледалото и совршен вашиот усна лагер, кармин, око лагер, маскара, или руменило.

За производот

Слични предлози