• Ново
Liftall 38EEX11 Челичното Јаже Прашка, Окото и Окото 3/8 x 11', 6 x 19 Домашни

Liftall 38EEX11 Челичното Јаже Прашка, Окото и Окото 3/8 x 11', 6 x 19 Домашни

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

6 x 19, EIP, IWRC за добра отпорност на триење и вредност.Механички swaged, Фламанскиот око splice обезбедува резерва сила треба да ракавот станат оштетени.Tuff-Ознака покажува OSHA бара оценет капацитети за подобрување на безбедноста.Челичното јадро за сила и го скрши отпорот.Изградба/Индустриски одделение 6 x 19 IWRC челичното јаже slings направени од домашните челичното јаже.Фламанскиот око splice за безбедно прекинување.TUFF-ОЗНАКА идентификува големина и капацитет.

За производот

Слични предлози