• Ново
CollarSafe 3/4 Широк Основните Замена Јака Вклопува 2-Дупка модули 1-3/16 за Разлика (ВКЛОПУВА PIF-275 PBC-102 Безжична Задржување Електрични Подземни Ограда Обука & кората Системи

CollarSafe 3/4 Широк Основните Замена Јака Вклопува 2-Дупка модули 1-3/16 за Разлика (ВКЛОПУВА PIF-275 PBC-102 Безжична

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Collar Safe е "ОСНОВНАТА" Економски 3/4" широк (најдобро за помали кучиња) Замена Јака со две дупки распоредени 1-3/16" освен за центар - ве МОЛИМЕ да се измери вашата моментална јака за точната дупка проред.Сопствени Дизајниран и Рачно ИЗРАБОТЕНИ ВО САД со Јака Безбедно.Collar Safe Замена Јаки НЕ се традиционални куче јаки.Collar Safe "Basic" замена јаки се прилагоди за да ОДГОВАРА на многу Големи Бренд приемник модули.За Безбедноста на вашето домашно милениче, НЕ постојат Метал "D" ѕвони, или било какви метални на сите, што може да се меша со АНТЕНСКИ сигнали - Leashes НЕ треба да се користи со овој вид на јака.Collar Safe 3/4" Широк "BASIC" Замена Јака Направени со нашите "BASIC" економски полипропилен webbing материјал - за Да го видите нашиот целата колекција на замена јаки, едноставно кликнете на нашите "Collar Safe Продавница" линкот погоре. Направени со економски "Basic" Полипропилен Webbing - Дебелина : прибл 1.Оваа замена јака НЕ вклучува приемник модул од БИЛО каков вид.05 мм дебел - Затегнувачка Цврстина : 450 кг - Ширина : 3/4" - Должина на : го прилагодува до 30" (лесно да се прилагоди пократок од страна на клиент-инструкции се вклучени).СИТЕ Collar Safe Замена Јаки се прилагоди до 30", во должина и лесно да се прилагоди пократок од страна на корисникот (инструкции се вклучени).

За производот

Слични предлози