• Ново
Јазична Копчиња,Fencia 5 Пакети Стоматолошки Ортодонтски Јазична Копчиња Bondable Круг База со Мрежа 10Pcs/Пакет

Јазична Копчиња,Fencia 5 Пакети Стоматолошки Ортодонтски Јазична Копчиња Bondable Круг База со Мрежа 10Pcs/Пакет

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

♥♥【Материјал】 : Направен од висок квалитет на медицински нерѓосувачки челик. ♥♥【Тип】:Само за bondable тип. ♥♥【Ефективни】:Круг база со мрежа за контакт на изгледот на забите поефикасно. ♥♥【Апликација】 : Главно се користи за формирање и склоност заби,итн. ♥♥【Услуга】 : ве Молиме потврдете го Бренд Fencia Продавница Globaltrust пред донесувањето цел,вашиот по продажба на услуги не може да биде загарантирана ако цел од други продавница во рамките на истата листа.Ви благодариме!. ♥Јазична Копчиња,Fencia 50 Pcs Стоматолошки Ортодонтски Јазична Копчиња Bondable Круг База со Мрежа ♥Направен од висок квалитет на медицински нерѓосувачки челик. ♥Различни видови на копчето тело и база. ♥Главно се користи за формирање и склоност заби,итн. ♥Тип : само за bondable тип. ♥Круг База со мрежа. ♥✉Ако имате било какви прашања во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине на повратни информации, ние ќе се справи со ова прашање веднаш и внимателно додека сте задоволни.●Пакетот Вклучува : 5 Пакети(50pcs).

За производот

Слични предлози