• Ново
BESTORQ A40 или 4L420 Гума V-Појас, Завиткан, Црна, 42 Должина x 0.5 Ширина x 0.32 Висина

BESTORQ A40 или 4L420 Гума V-Појас, Завиткан, Црна, 42 Должина x 0.5 Ширина x 0.32 Висина

DEN 266.88
Износ
Во продавницата.

На појаси се изградени на високо инженерните и високи перформанси компоненти.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, извртени, топлина и хемиски постави и полиестер материјал.Сите 3 L, ЕДЕН или 4 L, Б или 5 L, C, D, 3 V, 5 V и 8 V појаси се произведени за да се исполнат RMA стандарди за должина и димензии.Пакет Димензии : 33.Тестирање покажа дека затегнувачка распаѓање својства на BESTORQ Мозок се навистина Светска Класа.

За производот

Слични предлози