• Ново
3M 9088 Јасно Акрилик Високи Перформанси Двојно Обложени Лента, 2 x 36yd (1 ролна)

3M 9088 Јасно Акрилик Високи Перформанси Двојно Обложени Лента, 2 x 36yd (1 ролна)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ко-екструдиран мулти-полимер што има среден капи лепило систем. 3 M 9088 Јасно Акрилик Високи Перформанси Двојно Обложени Лента, 2" x 36yd (1 ролна) 3 M Високи Перформанси Двојно Обложени Лента 9088 е 8.3 мили двојно обложени лента со Лепило 375, полиестер превозникот 0.5 мили, лента е јасно во боја на бела хартија, лагер со црвена 3 M лого.Има тесна на обврзници за контакт на речиси секоја висока и ниска површина енергија супстрат.Почетна високи капи.Употреба на менито што се прикажува, име плочи, и метал измислица.

За производот

Слични предлози