• Ново
Диносаурусите на самото Копче и e-Mail Држачот за Ѕидови - Копче Закачалка со Mail Организатор и 5 Куки, Лепило Решетката за Дома, Entryway, Пред Вратата, Канцеларија, Кујна

Диносаурусите на самото Копче и e-Mail Држачот за Ѕидови - Копче Закачалка со Mail Организатор и 5 Куки, Лепило Решетката

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Совршен ѕид оркестарот идеја како newlywed подароци за домот, свадба подарок за парови и home sweet home подарок за нови домашни сопственици!. 【Пакет Вклучуваат】1 x Копче Mail Држачот за Ѕид. 【Лесно да се Инсталира】Користите нашите клучни носителот директно со лепило без оштетување на ѕидот. 【Разноврсна Складирање】клучните решетката има назад носители, можете да го користите за да се одржи пошта, писмо, пари, паричници, итн.【Организатор】Со пет клучни куки и лента што има mail и други случајни предмети за домаќинството може да се задржи сите на едно место, без грижи.Направи твојот живот организирани, но, исто така, прави одлична декорација за вашиот дом и канцеларија!Производ Карактеристики : Димензии : 6.0 Инчен, Куки Должина : 1.Клучот за пропелер го држете вашиот дом & автомобил копчиња, чадор, крпа и повеќе.Имајќи тежина помалку од 2 KG.Вистински око-catcher во вашиот дом.4" Пет клучни куки и задната полица Лесно и брзо инсталација на Високо квалитетни и издржливи тешко пластични изградба Елегантни и модерни печатење дизајн, натпревари различни декор стилови Пакет се Вклучуваат : 1 × Копче и e-Mail Држачот за Ѕидови.Земи вашиот копчињата & паричникот и сте подготвени да одите.Вие само треба да се држиме ѕидот со лепило и почекајте неколку минути да се користи тоа.Никогаш не misplace вашиот копчињата повторно!Овој мулти-функционални Копче и e-Mail Држачот за Ѕид нуди совршено решение за да се задржи вашиот виси предмети уреден и организиран!Полица има доволно простор за складирање на пошта и во очекување на сметки кои се потребни за внимание на прво место!Тоа е 5 куки, можете да го користите за да се одржи куќа&автомобил копчиња, ремени, капа, чадори.

За производот

Слични предлози