• Ново
Свеќа Калап За Свеќа Одлуки, апарати за Домаќинство Коси Свеќа Мувла/Јасно Пластика Свеќа DIY Материјали За Свадба Вечера Свеќи Одлуки, 6x19cm

Свеќа Калап За Свеќа Одлуки, апарати за Домаќинство Коси Свеќа Мувла/Јасно Пластика Свеќа DIY Материјали За Свадба Вечера

DEN 384.00
Износ
Во продавницата.

★ Материјал : мувла е направен од високо квалитетни материјали и можат да го издржат високи и ниски температури. ✔. ★ Трајни Предност : мувла може да се користи за многу пати, кој е издржлив, не е лесно да се оштетат и разбиена. ✔. ★ Долг животен Век : мувлата има долг животен век и е лесно да се чисти. ✔. ★ Широка Примена : мувла може да се користи во производството на парафински, восок, восок свеќи. ✔. ★ Подарок за Деца : свеќа мувла е најдобар gadget за пријатели и вашите деца да се посветам на рацете на интерес во донесувањето на подароци. ✔.Пластични Свеќа Калапи за Свеќа Одлуки, Свеќа Правење на Резерви, Цилиндар Калап за Направете Свој Candles Specifications : Материјал : пластични:мувла големина е околу 6.3×19cm/2.36*7.48 во, и на готовиот производ големина е околу 6*17.2 cm/2.36*6.77 во.Пакување Листа : 1* коси-свеќа-одлуки-mold Note : 1.Прирачник за мерење, големината, ќе има грешка од 0,5-2mm,предмет на вистинската големина.2. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.3.Боите можат да се разликуваат во зависност од серијата.

За производот

Слични предлози