• Ново
Индустрија 1M Станот Пластични Опрема ПОМ 10~49 Заби Опрема за Пренос Делови Опрема 4 5 6 7 8 9 10мм Создаден 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Забите ( Дупка со Дијаметар : 9mm , Број на Заби :

Индустрија 1M Станот Пластични Опрема ПОМ 10~49 Заби Опрема за Пренос Делови Опрема 4 5 6 7 8 9 10мм Создаден 10 11 12

DEN 726.24
Износ
Во продавницата.

ПОМ опрема 10-49 Заби.Димензии : мм;.Дупка со дијаметар од (А) факултативниот : 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; .. (додека опрема може да се сретне на опсег.).Материјал : polyformaldehyde (ПОМ).Спецификација големина : .Мали модул опрема се користи за играчка додатоци за мини автомобили, за далечинска контрола на авиони, итн.Како да се пресмета пресметката на опрема? (за референца само)Опрема модул M = надворешниот дијаметар ÷(број на заби +2)надворешен дијаметар = Опрема модул ×(број на заби +2).

За производот

Слични предлози