• Ново
MisterVac 5 x Правосмукалка Кеси Професионални Компатибилен со Starmix NSG uClean ADL-1432 EHP

MisterVac 5 x Правосмукалка Кеси Професионални Компатибилен со Starmix NSG uClean ADL-1432 EHP

DEN 2097.60
Износ
Во продавницата.

Имајте на ум : вие ќе ја добие оригиналната Mister Vac правосмукалка кеси. 5 x правосмукалка кеси, руно, 5 слоеви.Премиум квалитет.Издржливи.Mister Vac квалитет на производот. 5 x правосмукалка кеси, 5-ply руно, задржувајќи плоча, еколошки degradable, за олеснување на животната средина и за нашите деца, ние не се користи PVC задржување на плоча. Врвен квалитет : Mister Vac за управување со квалитетот постојано се работи на натамошен развој и подобрување на квалитетот на правосмукалка кеси.

За производот

Слични предлози