• Ново
Frenchi Дома Мебел 5-Ниво Агол Стои, Бела

Frenchi Дома Мебел 5-Ниво Агол Стои, Бела

DEN 1104.00
Износ
Во продавницата.

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .На пет нивоа на чување обезбеди доволно простор.Изградена од одличен квалитет на дрво.Американскиот стил.Чистат лесно со повремени бришење со мека сува крпа или бришење со влажна крпа.Бела Боја. 47.57 x 20.00 x 14.50 инчи. 5-Ниво Агол Стои одговара на аголот на секоја соба да ги исполнат барањата на едноставен за складирање.Користете го за да се прикажат украсни предмети, фотографии, книги или антички парчиња дома.Таа доаѓа во традиционален стил и убав боја.Користете тоа покрај креветот за да се продавница најчесто потребните предмети и други домашни essentials.Својата завршница ќе одговара на повеќето популарни стилови на дома декор.

За производот

Слични предлози