• Ново
Земјоделство Симулатор 17 - Platinum Edition PC/MAC [Онлајн Игра Code]

Земјоделство Симулатор 17 - Platinum Edition PC/MAC [Онлајн Игра Code]

DEN 1634.40
Износ
Во продавницата.

Транспорт вашата стока со камиони и приколки, или да пробате ново-додаде drivable возови.Жетвата во многу видови на растенија, вклучувајќи sunflowers, соја и сега sugarcanes!.11, Mac Yosemite 10.12, Mac Ел Capitan 10.Се грижи за твојот добиток, сега вклучувајќи свињи и Brahman добиток за прв пат.0 GHz dual-core процесор или better RAM : 2 GB RAMHard Диск : 6 GB на располагање space Video Картичка : Nvidia Geforce GTS 450 Серија, AMD Radeon HD 6770 или подобро (мин 1 GB VRAM)Поддржани OS : оперативниот систем Mac OS Сиера 10.Расте на вашата фарма онлајн со други играчи, и да даунлоадирате заедница-создадена mods за постојано проширување Земјоделство Симулатор искуство!ГЛАВНАТА FEATURESDevelop вашата фарма во 3 огромен средини, вклучувајќи го и новиот Јужна Америка environment Harvest многу видови на растенија, вклучувајќи sunflowers, соја и сега sugarcanes!Транспорт вашата стока со камиони и приколки, или да пробате ново-додаде drivable trains Take заштита на вашиот добиток, сега вклучувајќи свињи и Brahman добиток за прв time280 верно преработени земјоделски машини и алатки од над 80 manufacturers Invite пријатели да ви помогне да напредува и да ги прошират вашата фарма, и да даунлоадирате mods создадени од страсна на заедницата.Вклучува Земјоделство Симулатор 17+ НОВАТА СРЕДИНА + НОВИ КУЛТУРИ + НОВ VEHICLESTake за улогата на еден модерен земјоделец во Земјоделството Симулатор 17 Platinum Edition!Уживајте во 3 огромен отворен светови, натоварена со жетвата на нови содржини!Да откриете нови Јужна Америка игралиште ексклузивно за Platinum Edition, а неговата автентична пејзажи, уникатен вегетација, железничката мрежа, локални крави и шеќерна трска полиња се нудат вкупно промена на сценографијата и повеќе игра можности!Вози повеќе од 280 веродостојни земјоделски машини и опрема од над 80 производители вклучувајќи AGCO брендови (Предизвикувач, Fendt, Massey Фергусон и Valtra), како и нови брендови ексклузивно за овој Platinum Edition, како што Стара, TT, FMŻ и Gessner Индустрии.

За производот

Слични предлози