• Ново
XuetongXT Конфронтирачки Скејтборд Алатка Ролери Скејт Скутер Т-Клуч L-Тип На Глава Spanner Шрафцигер Мултифункционални (Боја : 1#)

XuetongXT Конфронтирачки Скејтборд Алатка Ролери Скејт Скутер Т-Клуч L-Тип На Глава Spanner Шрафцигер Мултифункционални

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивстави на ' рѓа и корозија. ❥Функција 3 : Тоа се вклопува во повеќето џебови така лесно можете да го носите и користите секаде кога ви треба. ❥Карактеристика 4 : скејтборд Т алатка е лесен за лесно во движење пристап. ❥Пакет се вклучуваат : 1 Сет Мулти-Функција Скејтборд Tools.Тие се високо сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.Алатки Дом Хардвер Ноктите, Завртки сврзувачки елементи Завртки Обврзувачки Завртки❥Функција 1 : Направен од тешки челик и издржливи ABS пластика, долготрајна и цврста.❥Карактеристика 2 : Сите во една Мулти-функција скејт алатка со ratchet, погодни за повеќето тип на скејтборди.

За производот

Слични предлози