• Ново
SunGrow Птица Трапец, 9x7 Инчи, Виси Seagrass Мат со Шарени Мушка Синџири за да Играат и да се Вежба, да им Помага на Ублажува Досада и Стрес, Здрав Занишан Костур, Поттикнувањ?

SunGrow Птица Трапец, 9x7 Инчи, Виси Seagrass Мат со Шарени Мушка Синџири за да Играат и да се Вежба, да им Помага на Ублажува

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Димензија : 8" x 7" x 7".Дебелина : 1".Шарени Пластични Синџир Монистра.Porcupine Топки.Метални Прстени,Токи Линк синџир монистра до токи.Користете една кука да висат во средината.Да се откажам од 2 страни, користете две куки. 2. Нека се искачи и да игра заедно со дополнителни играчки и шарени линкови.Тие, исто така може да нап за тоа кога тие се чувствуваат како одмор. 3. Вие исто така може да навивам и да се организира во ткаени набори и пукнатини некои интересни третира тие може да уживаат.

За производот

Слични предлози