• Ново
Копче за Држачот за Ѕид Декоративни со 5 Клучни Куки, Симпатична Делфин Носители Ѕид Организатор со Mail Копче за Багажник, Само Лепило

Копче за Држачот за Ѕид Декоративни со 5 Клучни Куки, Симпатична Делфин Носители Ѕид Организатор со Mail Копче за Багажник,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Совршен за entryway простор организирање и ѕидот декорација и размислува да се отстрани клиенти¡ проблеми од бараат за клучеви, очила, маски, итн.5 см Складирање организатор : 6.Карактеристики Материјал : Тешко Пластика и Кожа за Печатење Област : 7.Повеќе од Клучните Кука : да се Создаде дополнителен простор за складирање каде што треба тоа и да ги искористат предностите на неискористените ѕид простор;Употреба секаде каде повеќе меморија е потребна во ходници,entryways,кујни,канцеларии и повеќе.7 во/18x7 cm Кука Висина : 1.5 cm Пакет се вклучени 1 пакет носители ѕид организатор со 5 Куки.Само 2-чекор за да заврши инсталацијата.Стап и притиснете го држат цврсто за 15 секунди, може да се користи во 3-4 часа.Совршен Копче Закачалка во Вашиот Entryway : Секогаш заборавајте каде што ќе се стави на вашиот копчињата?Оваа симпатична копче и e-mail држачот за ѕид е вашиот совршен избор за складирање на вашиот копчињата и повеќе во вашата entryway.

За производот

Слични предлози