• Ново
Nanuk 923 Ronin S Водоотпорен тежок Случај со Сопствени Пена Вметнете за DJI Ronin-S Gimbal Стабилизатор Систем - Жолта

Nanuk 923 Ronin S Водоотпорен тежок Случај со Сопствени Пена Вметнете за DJI Ronin-S Gimbal Стабилизатор Систем - Жолта

DEN 5038.80
Износ
Во продавницата.

Nanuk 923 тежок случај опремени со сопствен пена вметнете за безбедно и ефикасно чување на Ronin-s gimbal и други Додатоци Ronin-s и Додатоци не се вклучени.Водоотпорен (IP67 оценет), dustproof, Shockproof автоматско Чистка вентил equalizes Притисок во внатрешноста на случај кога патувате.Nk-7 смола е неверојатно отпорност на Nanuk случаи се дизајнирани за да преживее Најтешките патување.Уверение авиокомпанија check-во кабината и го носат на.Две моќ ноктот (патентирана) тројно дејство Брави опремени со TSA во согласност копче заклучи Брави Моделирани во супер-тешка најлон за да се задржи случај безбедно затворени.Вашиот DJI Ronin-s добива максимално ниво на заштита со овој заштитен случај.Пена е пре-сече за вашиот Ronin-s и smart дизајн обезбедува сите деликатни делови остануваат во место и соодветно организирана.Новиот Nanuk 923 случај е оптимизиран за да ги собере најмногу 15" и помали лаптопи со прилагодено insert (внеси).Потенка отколку повеќето Nanuk случаи, 923 е совршен за апликации кои бараат пониско профил дизајн.Овој случај е идеален за лаптопи, таблети, мобилни електроника и други осетлива опрема.

За производот

Слични предлози