• Ново
EuisdanAA 2 парчиња 38mmx26mm Железо, Хром Заврши лента со алатки Кабинет за да се Префрлате Hasp Фати(2 парчиња 38mmx26mm Hierro Acabado en cromo Caja de herramientas Gabinete Toggle Cerrojo Фати

EuisdanAA 2 парчиња 38mmx26mm Железо, Хром Заврши лента со алатки Кабинет за да се Префрлате Hasp Фати(2 парчиња 38mmx26mm

DEN 215.76
Износ
Во продавницата.

Големина : 38mmx26mm вкупната димензија, 19mm монтажа дупка далечина.Материјал : Направен од железо со хром заврши, која ќе се спротивстави носат и ' рѓа со текот на времето.Монтажа Дупка Кол : 3.2 mm / 0.13-инчен.Примена : Совршен за кабинети, Дрво кутија, лента со алатки,Фиока мебел, итн.(Aplicación : Perfecto став gabinetes, caja de madera, caja de herramientas, muebles де cajones, итн.Напомена : за Монтажа завртки НЕ се вклучени.(Aviso : лос tornillos де montaje НЕМА están incluidos.Euisdan AA 2 парчиња 38mmx26mm Железо, Хром Заврши лента со алатки Кабинет за да се Префрлате Hasp Catch1. 38mmx26mm вкупната димензија, 19mm монтажа дупка далечина.2. Изработени од железо?со?хром заврши, која ќе се спротивстави носат и ' рѓа со текот на времето.3. Совршен за кабинети, Дрво кутија, лента со алатки,Фиока?мебел, итн.4. Монтажа завртки НЕ се вклучени.Спецификација : Име на Производ : за да се Префрлате Hasp Catch Package Содржина : 2 парчиња x Toggle Hasp Catch Main Боја : Сребро Tone Material : Iron Weight : 24g Dimension : 38 x 26mm / 1.5-инчен x 1.02-инчен(L*W)Монтажа Дупка Кол : 3.2 mm / 0.13-inch Mounting Дупка Растојание : 19mm / 0.75-inch Finished : Хром Plated Description во Spanish2pcs 38mmx26mm Hierro Acabado en cromo Caja de herramientas Gabinete Toggle Cerrojo Catch Tamaño : dimensión вкупно де 38 mm x 26 mm, distancia del orificio де montaje де 19 милиметри.Материјал : Fabricado en hierro един acabado cromado, que resistirá ел desgaste y la oxidación един ел пасо del tiempo.Diámetro del orificio де montaje : 3,2 mm / 0,13 pulgadas Aplicación : Perfecto став gabinetes, caja de madera, caja de herramientas, muebles де cajones, итн.Aviso : лос tornillos де montaje НЕМА están incluidos.

За производот

Product Name:
Toggle Hasp Catch
Package Content:
2pcs x Toggle Hasp Catch
Main Color:
Silver Tone
Material:
Iron
Weight:
24g
Dimension:
38 x 26mm / 1.5-inch x 1.02-inch(L*W)
Mounting Hole Dia:
3.2mm / 0.13-inch
Mounting Hole Distance:
19mm / 0.75-inch
Finished:
Chrome Plated
Description in Spanish :
2pcs 38mmx26mm Hierro Acabado en cromo Caja de herramientas Gabinete Toggle Cerrojo Catch :
Tamaño:
dimensión total de 38 mm x 26 mm, distancia del orificio de montaje de 19 mm.
Material:
Fabricado en hierro con acabado cromado, que resistirá el desgaste y la oxidación con el paso del tiempo.
Diámetro del orificio de montaje:
3,2 mm / 0,13 pulgadas
Aplicación:
Perfecto para gabinetes, caja de madera, caja de herramientas, muebles de cajones, etc.
Aviso:
los tornillos de montaje NO están incluidos.

Слични предлози