• Ново
Електрични Микрофибер Duster, Convenien Мала Мека Прашина Duster Компактен за Домаќинство Чистење

Електрични Микрофибер Duster, Convenien Мала Мека Прашина Duster Компактен за Домаќинство Чистење

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Спецификација : Предмет Тип : Електрични Прашина Duster Material : ABSRated Напон : DC3. Електростатско Адсорпција : Електростатско адсорпција лесно ги отстранува прашината без подигнување на прашина.7 VWorking Струја : 200m ABattery Капацитет : 800m Ah (Превезува Со Изграден Во Батеријата)Континуирана Употреба : 1.Заштеда на Време И Енергија : електрични прашина колектор заштедува време и напор, кога чистење прашина за стари лица, и е лесен за чистење.5-2 Hours Intermittent Употреба : 3-5 Hours Charging Време : Околу 2,5-3 Часа За Целосно Полнење Пакет Листа : 1 x Прашина Duster1 x Полнење преку USB Кабел.Како да го Користите : 1.

За производот

Item Type:
Electric Dust Duster
Material:
ABS
Rated Voltage:
DC3.7V
Working Current:
200mA
Battery Capacity:
800mAh (Shipped With Built In Battery)
Continuous Use:
1.5-2 Hours
Intermittent Use:
3-5 Hours
Charging Time:
About 2.5-3 Hours To Fully Charge
Package List:
1 x Dust Duster :
1 x USB Charging Cable :

Слични предлози