• Ново
Andongnywell Mens Секси Кратко Мека Дише Булбус Торбичка Underwear Thongs Долен Веш Гаќи 3 Pack Долна Облека

Andongnywell Mens Секси Кратко Мека Дише Булбус Торбичка Underwear Thongs Долен Веш Гаќи 3 Pack Долна Облека

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Се надеваме дека секој кој го носи нашата облека ќе биде повеќе удобност да уживате во животот.Ние ќе ја испорача стоката до вас според вашите барања.Машина Перат/ Рака мие ладно/ Исуши, ве молиме да не кајгана.ПОГОДЕН ПОВОД : Совршен за nightwear, clubwear, тренингот се носат , Valentineâ?s Ден, или секојдневна облека.Spandex,лесни,се водат,мека,дише,добро е да се носат.Ве молиме Овозможи 1-3cm (за 1inch) разлики поради прирачник за мерење, ви Благодариме.Спецификација : 1.ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи се прикачени со големина на табела, ве молиме одберете го вашиот соодветна големина пред да нарачате, ако имате било какви прашања во врска со големината на, ве молиме слободно да не контактирате преку е-маил.ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ : Polyamide + Spandex ; Со дише и еластичен материјал, многу удобно и дефинитивно не е тесна.Се носат за повик,секој ден,да работат надвор,теретана,и спорт.За Andongnywell Гаќи : опис на Производот Добредојдовте на Andongnywell продавница - Andongnywell е бренд кој нуди различни стилови' облека.Производ Детали : Пол : Мажи Сезона : Есен,Зима,Пролет,Лето Пакет Содржина : 3 x машки Гаќи.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Ниски пораст со Панделки за удобен одговара, пред булбус торбичка, дизајн, супер секси и alluring.за удобност.Имаат среќен шопинг.Ви благодариме!Имајте пријатен ден!.Совршен Knickers !Гаќи може да се носат секој ден!Answer : ___________________________ Note : 1.КОЛИЧИНА : 3 PCS, ние обезбеди Избрани Бои, ако сакате други комбинации на бои, можете да не контактирате преку е-маил.

За производот

Слични предлози