• Ново
1 Пар 35ml Нога Маска Јагода Нога Маска Мртвите Кожата Calluses Нога Нега Нога Маска Роговиден Потпетици на Нозете Маска Нога Маска

1 Пар 35ml Нога Маска Јагода Нога Маска Мртвите Кожата Calluses Нога Нега Нога Маска Роговиден Потпетици на Нозете Маска

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

5cm Shelf живот : 3 years Package се Вклучени : 1x нога mask User Прирачник - точниот настава е многу важно, ќе влијаат врз ефектот на нога маска.Произведено во САД или Увезуваат//Кликнете на продавница за да погледнете повеќе исклучителни производи.збогатен нога за брза и лесна нога нега. Нога чистење дека е направен само за нозе.Бидејќи секој метаболизмот различни, па падне време е, исто така, различни.Таму е нула болка во овој процес на обновување на кожата на вашите стапала. Повеќето луѓе започне да лупам исклучување на мртвите кожата по 48-часа користат, но поради различни тип кожа, некој може да треба да се користи 2-3 пар, ве молиме да користите подножјето маска повторно 48 часа подоцна.Нашата нога пилинг маска е исклучително ефикасна во exfoliating и пилинг далеку груб и мртвите кожата да се претстави сосема нов бебе мека нозете во 1-2 недели!. Ако насилно кора исклучување на кожата и на кожата може да sensitively.Нема потреба за да кора или чистење на кожата себе. големи димензии.

За производот

Слични предлози