• Ново
Koala Супермаркет Креативни Нерѓосувачки Челик Ashtrays Мода Protable Ashtray Bronzed

Koala Супермаркет Креативни Нерѓосувачки Челик Ashtrays Мода Protable Ashtray Bronzed

DEN 674.40
Износ
Во продавницата.

1 buc.Производ големина : дијаметар е 12 cm.Цврст, Здрав и Сигурен Дизајн.Име На Производ : Ashtray; Главен Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Тоа е добар подарок за љубители, пријатели и семејството.Бродови од Хонг Конг.Оваа ashtray е убава.Уживајте во овој прекрасен ashtray дома, странките и другите општествени собири!.

За производот

Слични предлози