• Ново
UpBright AC/DC Адаптер Компатибилен со Bayco 2218 2236 2266 SLR-2236 FLR-2236R FLR-2236RPDQ2 SLR2266 SLR-2266L SLR-2266C4 BAYSLR2266L Батерија Задача Светлината LED светлото на рефлекторите Напојување на Полначот

UpBright AC/DC Адаптер Компатибилен со Bayco 2218 2236 2266 SLR-2236 FLR-2236R FLR-2236RPDQ2 SLR2266 SLR-2266L SLR-2266C4

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нови Глобалната AC / DC Адаптер Компатибилен со Bayco Модели 2218 / 2236 / 2266 SLR-2236 FLR-2236 R FLR-2236 RPDQ2 SLR-2266 SLR-2266 L SLR-2266 C4 BAYSLR2266 L Батерија Задача Светлината LED светлото на рефлекторите Floodlight SLR2236 FLR2236 R FLR2236 RPDQ2 SLR2266 SLR2266 L SLR-2266 C4 IN-2218-12 Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Компатибилен со : Bayco 2218 Батерија Задача Светлина; Bayco SLR-2236 lm 60 LED Cordless Работа Светлина SLR2236; Bayco FLR-2236 R Батерија LED 2-во-1 Безбедноста Светлина Задача Светло Светло; Bayco FLR-2236 RPDQ2 LED Работа Светлина; Bayco SLR-2266 SLR-2266 L SLR-2266 C4 BAYSLR2266 L Nightstick 66-LED Батерија Cordless Работа Светлина.Up Bright Нови Глобалната AC / DC Адаптер Компатибилен со Bayco Модели 2218 / 2236 / 2266 SLR-2236 FLR-2236 R FLR-2236 RPDQ2 SLR-2266 SLR-2266 L SLR-2266 C4 BAYSLR2266 L Батерија Задача Светлината LED светлото на рефлекторите Floodlight SLR2236 FLR2236 R FLR2236 RPDQ2 SLR2266 SLR2266 L SLR-2266 C4 IN-2218-12 Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Батерија Полнач Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

За производот

Слични предлози