• Ново
Tennsco T2-2415-EVG Тенок Профил Shelve Без Слотови, 22 Колосек, 24 Ширина, 15 Длабочината, 25/32 Висина, Зимзелени

Tennsco T2-2415-EVG Тенок Профил Shelve Без Слотови, 22 Колосек, 24 Ширина, 15 Длабочината, 25/32 Висина, Зимзелени

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Без Слотови. 22 Колосек.Ширина : 24".Длабочина : 15".Боја : Евергрин.Овој тип на Производ име е Tennsco Тенок Профил Shelve без Слотови, 22 Колосек, 24" Ширина, 15" Длабочината, 25/32" Висина, Зимзелени.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

За производот

Слични предлози