• Ново
Црна Кутија Мрежни Услуги CAT6PC-Б-001-GY CAT6 250 MHz Ethernet Patch Кабел - UTP44; ПВЦ & Основните Конектори - Gray44; 1 ft.

Црна Кутија Мрежни Услуги CAT6PC-Б-001-GY CAT6 250 MHz Ethernet Patch Кабел - UTP44; ПВЦ & Основните Конектори - Gray44;

DEN 621.84
Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Карактеристики.Основни кабел кој ги исполнува или го надминува стандардите за индустријата.Флеш злато contacts Specifications.Боја Сива.Слабеењето 328 d B во 250 MHz.Подигнете Основни.Диригент 26 AWG во Невоља.Фреквенција 250 MHz.Злато Контакти 3 Micron.Отпорност 100 15 ohms.Јакна ПВЦ.СЛЕДНАТА 383 d B во 250 MHz.PSNEXT 363 d B во 250 MHz.Се вратите на Тежината 8 d B во 250 MHz.Оклопна UTP.Должина 1 ft.Тежина 003 lbs.

За производот

Слични предлози