• Ново
Рудолф Момчиња Црвено-Nosed Ирваси 2-Парче Руно Pajama Сет

Рудолф Момчиња Црвено-Nosed Ирваси 2-Парче Руно Pajama Сет

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Рудолф црвено-nosed ирваси - заспие лесно овој празник и со секој кој е омилен црвен-nosed ирваси, Рудолф!овие симпатична и пријатна пижами се сигурни да се пополни вашиот дом со празнична расположи.Официјално лиценцирани Рудолф црвено-nosed ирваси производ. 2-парче pajama set - овие две-парче поставува функција графички долги ракави блузи во полиестер-џерси и појавување руно панталона опфатени со еластична корселе.Сите групи (со исклучок на детето) доаѓаат во комплет со свој икона црвен нос.Големината следи стандард регулативите поставени од страна на националните мало Федерација за бебе и деца (12 M, 18 МИЛИОНИ, 24 M, 2 T, 3 T, 4 T), големи деца (4, 6, 8, 10), мажи (S, M, L, XL, XXL) и жени (XS, S, M, L, XL).Удобен материјал - ова pajama е направена од мека и удобна ткаенини за да се обезбеди пријатна сезона за целото семејство!направен од 100% полиестер.Лесно е грижа - овој производ е направена од високо квалитетни материјали, што го прави многу лесно да се грижи за и спиење рутина бриз.Направи спиење забава за сите!направена според највисоки безбедносни прописи за дете sleepwear, овие Pajama се направени од било тесни-фитинг памук или пламен отпорни полиестер.Им овозможи на вашето дете да се сон безбедно и удобно со нивните омилени ликови.

За производот

Слични предлози