• Ново
Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни M52 да M42, M52 да M48, M48 да M48, M48 да M42 X 0.75 Тема Стерео Микроскоп Цел Адаптер Прстен Додаток (Боја : M52-M42)

Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни M52 да M42, M52 да M48, M48 да M48, M48 да M42 X 0.75 Тема Стерео Микроскоп Цел

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ова е прстенот адаптер за серија стерео микроскопа.Тоа се користи за стерео микроскопа да прикачите прстен светлина, или промените на монтирање на тема различна големина.Користи високо-квалитетни материјали, трајни, стабилни перформанси, и може да се користи за долго време.Најдобра Услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди повеќето задоволителна услуга за вас.Материјал : aluminum Quantity : 1 piece Suit Микроскоп : стерео microscope Diameter : надворешниот 52 mm внатрешна 42 mm, или надворешниот 52 mm внатрешна 48 mm, или надворешниот 48 mm внатрешна 48 mm, или надворешниот 48 mm внатрешна 42 mm Notes : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Due за рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-3мм.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

За производот

Слични предлози