• Ново
Вез Конец, Лесен За Употреба Доволно Должина Занает Додатоци Солидна Шиење Skeins Богати Бои за Правење Ткаени Занаети

Вез Конец, Лесен За Употреба Доволно Должина Занает Додатоци Солидна Шиење Skeins Богати Бои за Правење Ткаени Занаети

DEN 1303.20
Износ
Во продавницата.

Памук везови темата е за бод љубовници да се избере вез, природни сцени, цртан филм ликовите и други пловни објекти.Оваа памук везови нишка може да се користи за слободен стил и пребројување на везови теми, особено за бод.Оваа шиење skeins се погодни за деца, пријатели, мајки, баби, соученици, соседи или почетници.Крстот бод нишка може да се користи за да се направи пријателска рака јажиња, децата занаети, и бод дизајни.Ткаени полиестер‑памук конец е најпознатите разноврсна везови тема, погоден за везови модели, везови и други занает проекти.Функција : 1. Ткаени полиестер‑памук конец е најпознатите разноврсна везови тема, погоден за везови модели, везови и други занает проекти.2. Оваа памук везови нишка може да се користи за слободен стил и пребројување на везови теми, особено за бод.3. бод нишка може да се користи за да се направи пријателска рака јажиња, децата занаети, и бод дизајни.4. Оваа шиење skeins се погодни за деца, пријатели, мајки, баби, соученици, соседи или почетници.5. Памук везови темата е за бод љубовници да се избере вез, природни сцени, цртан филм ликовите и други пловни објекти.Спецификација : Предмет Тип : Везови Thread Size : 6 Насоки 8 метри Пакет Листата : 150 x Везови Тема.

За производот

Item Type:
Embroidery Thread
Size:
6 Strands 8 meters
Package List:
150 x Embroidery Thread :

Слични предлози