• Ново
KHnasd Облека Торба Покрие Не-Плетени Ткаенини Dustproof Ткаенина, Одговараат На Патна Торба Преносни Облека Складирање Торба Кат Закачалка Прашина Маска

KHnasd Облека Торба Покрие Не-Плетени Ткаенини Dustproof Ткаенина, Одговараат На Патна Торба Преносни Облека Складирање

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

На домашна прашина маска се направени од издржлив не-плетени ткаенини, која е флексибилна и солза-отпорни, и може да ја спречи ултравиолетови зраци, нечистотии, итн.На трајни заштитна маска ги штити вашите предмети за домаќинството од прашина, отпечатоци од прсти, нечистотија, маснотии, гребнатини и секојдневно носат и солза.Исклучителна изработка, во прилог на светлината и силна дизајн, исто така, може да ефективно спречување на несреќи и overflows, и може да се здипли за складирање, чување многу простор, и обезбедување на сеопфатна заштита за семејството.Не-плетени ткаенини е силна и цврста, има мала густина, и површината текстура е лесно да се отстрани дамки од масло, и нема да се деформира по перење и сушење.Јас сум горд на нашите услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви послужи wholeheartedly.На домашна прашина маска се направени од издржлив не-плетени ткаенини, кои можат ефикасно да shield светлината, за да се спречи истекување и да помине на стареење тест.издржливи.Име : домашна прашина cover Material : не-плетени fabric Color : како shownsize : 111x91cm The пакетот вклучува : 1 x Прашина Cover Note : Различни прилагодувања на светлото и екранот ефекти може да предизвикаат боја на објектот во сликата да биде малку поинаков од реалниот објект, ве молиме да се разбере.

За производот

Слични предлози