• Ново
Wallfire 2 Слоеви Rotatary Леќата Сад Мулти-цел Складирање Рек Шминка Сад за Домашна Кујна Бања

Wallfire 2 Слоеви Rotatary Леќата Сад Мулти-цел Складирање Рек Шминка Сад за Домашна Кујна Бања

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Мазна површина, без било burs. 50in L : ( кол* висина ) 27* 23. 18in ) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакет Вклучувајќи Пакет се Вклучени : 1* Чување на решетката.Круг транспарентен плочата складирање багажник, доволно голем за содржат видови на зачини шишиња и тегли, и двоен слој за дизајн овозможува подобро складирање.

За производот

Слични предлози