• Ново
CYHO Мобилен Телефон Возило Поддршка Овална, Додаток за Полнење во Трговскиот Центар;Супермаркет;Возило Инструмент-Таблата, 60x24x20(MM), Црна, 4 Парчиња Возило Заградата ?

CYHO Мобилен Телефон Возило Поддршка Овална, Додаток за Полнење во Трговскиот Центар;Супермаркет;Возило Инструмент-Таблата,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Материјалите кои се користат во производите се прекрасни, и тоа е парична казна во изработка.Лесно да се носат поради своите мали димензии и лесен.Производот е мал во големина и не заземаат простор.Производот е лесно да се инсталира, лесно за ракување.Производот поддржува multi-агол на ротација, обезбедување на повеќе насочен поглед.Применливи Прилики : Трговски Центар;Супермаркет;Возило Инструмент-Таблата;Rearview Огледало;Bycicle Продавница;Автомобилската Продажба Servicshop;Десктоп;Возење;Мобилен Телефон;Бришачи Боја : Црна Материјали : Легури,Силика Гел Облик : Овална Форма Вкупно Нето Тежина : 228.4(G) Должина : 60(MM) Ширина : 24(MM) Висина/Дебелина : 20(MM) Пакет се Вклучени : 4 парчиња Возило Заградата Лулка Стојат Месеци Карактеристики : материјали кои се користат во производите се прекрасни, и тоа е парична казна во изработка.Лесно да се носат поради своите мали димензии и лесен.Производот е мал во големина и не заземаат простор.Производот е лесно да се инсталира, лесно за ракување.Производот поддржува multi-агол на ротација, обезбедување на повеќе насочен поглед.Производот е мазна и се чувствува удобно поради голема густина сечење и полирање.Производот е во модерен стил и концизни во изгледот.Не лепак и траги остануваат по производ е расклопуваат.Производот не го блокира вашиот поглед, не се лизга и анти-се тресат производот може да биде цврсто залепен на автомобил, не е лесно да падне.

За производот

Слични предлози