• Ново
Долг Нос Бело Куче Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

Долг Нос Бело Куче Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

DEN 815.76
Износ
Во продавницата.

Обезбедување на квалитет : Може да ви помогне да заштедите пари, можете да добиете на пелена торба, шише торба, две шетач на рака, промена на подлога.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, како и клучеви, паричници и така натаму, да се обезбеди доволно простор за потребните работи кои треба да се одржат совршен ред.Тоа е погодно да се стави или отстрани производи од дното на пелена торба.Разноврсна и стилски, тоа е добар избор за мама и тато.Удобен Дизајн : може да се користи како ранец, рачна ташна или виси на бебето превоз.Водоотпорен и Носат-отпорни : Направен од високо-квалитет на вода-отпорен и издржлив Оксфорд ccanvas, тоа е лесно да се чисти.Белешки : Поради тоа е нов, таму ќе биде малку мирис, само да се стави на вашиот балкон за неколку часа, тоа ќе мириса слободни.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, пешачење, ресторан, патување и сл.Погоден е за шопинг, туризам и други прилики.Џебовите вклучува : 1 x главниот капацитет на кеса.Пакет се Вклучени : 1 x Mummy торба.8 x мали складирање оддел џебови внатре.Голем Капацитет Мулти-џеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.На рачки на врвот ќе ви овозможи да се носат како nappy tote и интегриран шетач ремени лесно може да се прилагоди на вашиот шетач.1 x патент џеб на предната страна.Мулти Функција : Пред џеб може складирање мали нешта за лесно да се постигне, странични џебови може да се одржи во старечки шише, шише за вода или чадор.Smart Дизајн : отворени врати дизајн ви помага лесно да се најдат предмети што треба во вашиот пелена ранец.

За производот

Слични предлози