• Ново
Homyl Гроздобер Кафе Капсула Носителот, Багажник, Стојат Универзална, Браун Сад за Countertop

Homyl Гроздобер Кафе Капсула Носителот, Багажник, Стојат Универзална, Браун Сад за Countertop

DEN 503.76
Износ
Во продавницата.

81inch Package Вклучува : 1 Парче Lid4 Парчиња Собрани Base Note : 1. * Изработен од ABS Пластика, водоотпорен и duable. * Отстранлив и обновливи кафе капсула држачот. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката. - На капакот е двојна намена : пред може да се користи како прашина-доказ покривка, која може да се извртени надвор, и обратно може да се инсталира како поддршка капак.Спецификација : - Боја : Кафена - Материјал : ABS Plastic Size Табела : Собрани Големина : 131x117mm / 5.61inch Folding Големина : 131x46mm / 5. - Изработен од ABS Пластика, водоотпорен и duable. - Генерално, погоден за 19 парчиња Nestle кафе капсули, за 15 парчиња Nespress Капсули и за 6 парчиња Започна Капсули, итн.Опис : се Отстранува и обновливи кафе капсула држачот. - Зачувај просторот и зачувување на десктоп уредно. * Зачувај просторот и зачувување на десктоп уредно.

За производот

- Color:
Brown
- Material:
ABS Plastic
Size Chart:
Assembled Size:
131x117mm / 5.16x4.61inch
Folding Size:
131x46mm / 5.16x1.81inch
Package Includes:
1 Piece Lid :
4 Pieces Assembled Base :
1. If you feel hard to connect the parts, please try to turn to the other side and assemble to avoid damaging the product. :
2. Please allow slightly error due to manual measurement. :
3. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
4. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Слични предлози