• Ново
Исклучителна Лице Природата Голи Шминка Мала Коцка Мраз се Потенцира Руменило Палета Руж на Два боја(03)

Исклучителна Лице Природата Голи Шминка Мала Коцка Мраз се Потенцира Руменило Палета Руж на Два боја(03)

DEN 287.76
Износ
Во продавницата.

Спецификација : Боја : како shown Weight : руменило : 2.3 g, нагласи : 2.Нежна формула е погоден за повеќето типови на кожа, од мрсна или сува да се меша или чувствителни, па тие можат да одат на беспрекорно.5 cm The Пакетот Вклучува : 1 PCS нагласи руменило палета.Нежна формула е погоден за повеќето типови на кожа, од мрсна или сува да се меша или чувствителни, па тие можат да одат на беспрекорно.Тоа е многу погоден за употреба на патот, без разлика дали патувате околу или дома, мали ice cube нагласи руменило пан е вашиот најдобар избор.Погоден за сите тонови на кожата и типови на кожа, има фина текстура која може да се нагласи твоето лице и понудата проштална да досадна лица.Тоа исто така може да се користи како сенки, сите трепет нијанси може да се применуваат или да се носи индивидуално да се подобри и да заличи твоите најдобри функција.Расејување на светлината честички донесе прекрасен сјај и синергетски подобрување на вашите омилени функции.

За производот

Слични предлози