• Ново
Preemie Долг Ракав Onesie со Нега+Носат – NICU Preemie Облека

Preemie Долг Ракав Onesie со Нега+Носат – NICU Preemie Облека

DEN 912.00
Износ
Во продавницата.

Нашата цел е да се помогне да се обезбеди конструктивна исцелување решенија за сите, без оглед на тоа што тие може да се случува преку.Snap копчиња се сместени по должината на ракавите од витално значење за IV пристап до рацете и по нозете за општата леснотија на користење.Оваа preemie долг ракав onesie е за 3-6 фунти доенчиња.

За производот

Слични предлози