• Ново
Винил Ѕид Decal Пиратски Шапка Деца Момчиња Соба Идеја Декорација Уметност Налепници Mural Големи Оркестарот (ig5555)

Винил Ѕид Decal Пиратски Шапка Деца Момчиња Соба Идеја Декорација Уметност Налепници Mural Големи Оркестарот (ig5555)

DEN 719.76
Износ
Во продавницата.

Овој ѕид decal е направен од еден од најдобрите винил во индустријата совршен за Внатрешна и Надворешна употреба и ќе трае најмалку до 5 години надвор.Оваа decal може да се инсталира на многу мазни површини како ѕид, дрво, иверица, стакло, метал, автомобили, авто стакло, огледало, пластика и др.Ракување со времето е само 24 часа или помалку.Оваа decal е направен на барање (за продажба), па тоа ќе биде уникатен и посебен.Повеќето од бои имаат гланц; ние немаме Мат Црна опција.Овој ѕид decal е направен од еден од најдобрите винил во индустријата совршен за Внатрешна и Надворешна употреба и ќе трае најмалку до 5 години надвор.Оваа decal може да се инсталира на многу мазни површини како ѕид, дрво, иверица, стакло, метал, автомобили, авто стакло, огледало, пластика и др.Ракување со времето е само 24 часа или помалку.Оваа decal е направен на барање (за продажба), па тоа ќе биде уникатен и посебен.Повеќето од бои имаат гланц; ние немаме Мат Црна опција.

За производот

Слични предлози