• Ново
ZLYPSW Задебелена Нерѓосувачки Челик Врата Запре Скриени Вратата Носители Фати Локатор на Подот Монтажа Comercierial Врата Менгеме Urniture Хардвер

ZLYPSW Задебелена Нерѓосувачки Челик Врата Запре Скриени Вратата Носители Фати Локатор на Подот Монтажа Comercierial Врата

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Доволно цврстина осигурува стабилност, цврстина и квалитет на база.Овој стил е за врата bumping, за да се спречи вратата од удирање во ѕид без вшмукување.Силиконски алуминиумски материјал, поставено на задната страна од вратата за да перница на влијание кога се отвора вратата, намалување на бучавата и за заштита на ѕидот.Вратата стоп обезбедува дополнителна заштита за вашата бања, спална соба, кујна, дневна соба, канцеларија и други врати.Се избегнат одлуки на бучава при отворање и затворање на вратата, влијаат на семеен одмор.Доволно цврстина осигурува стабилност, цврстина и квалитет на база.Овој стил е за врата bumping, за да се спречи вратата од удирање во ѕид без вшмукување.Силиконски алуминиумски материјал, поставено на задната страна од вратата за да перница на влијание кога се отвора вратата, намалување на бучавата и за заштита на ѕидот.Вратата стоп обезбедува дополнителна заштита за вашата бања, спална соба, кујна, дневна соба, канцеларија и други врати.Се избегнат одлуки на бучава при отворање и затворање на вратата, влијаат на семеен одмор.За овој производ : 1. Дебела нерѓосувачки челик, невидливи анти-удар, не punching2. Погоден за соби за гости, ресторани, бањи и други places Products ќе добиете : 1pcs x вратата затка со Завртки.

За производот

Слични предлози