• Ново
QINLMITE Вертикална Флип Кожа Случај за iPhone 13 Про Max 6.7 инчен, Shockproof Анти Нула, Флип Надолу Поклопецот Мобилен Телефон Случај (Боја : Црна)

QINLMITE Вертикална Флип Кожа Случај за iPhone 13 Про Max 6.7 инчен, Shockproof Анти Нула, Флип Надолу Поклопецот Мобилен

DEN 311.76
Износ
Во продавницата.

Package1 x случај (телефон и други додатоци не се вклучени)Модерна класика Style This вертикална флип случај е склопот на случај за секоја прилика.Вертикална флип надолу дизајн овозможува целосна употреба на задна камера без треба да ги отстраните слушалките од поклопец.Капакот е исто така Чи полнење компатибилен.Анти нула и да се Крена околу рабовите на камерата за да го заштитите вашиот i Phone во случај на паѓање.Ова е минималистички и светлина премиум кожа капак.Анти-yellowing, анти-smudges и отпечатоци отпорни да се задржи вашиот i Phone секогаш во потрага убава.Случајот има прецизни отсечени за полнење порта за да се овозможи полнење кога случајот е затворен.Нејзините современи класичен дизајн го прави совршен случај за било облека.Тоа може да се направи одлична комбинација со твоите чевли и облека.Флип надолу случај со својата супериорна кожа, е наменета за оние кои бараат стилски, функционални и висок квалитет на производот да се подобри и заштити нивниот i Phone.Тоа е соодветен случај и за мажите и жените на било која возраст.Овој случај е направен за да се заштити вашиот i Phone против капки и испакнатините.Висок Крајот СТП Кожа, Софистициран дизајн.Точно cutouts им овозможи пристап до камера, сите пристаништа и копчиња за поддршка на Безжично Полнење.Издржливи и мека.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

За производот

Слични предлози