• Ново
ALAZA Апстракт Cactuses Цвеќиња Перење Кошница со Рачки, Трајни Перење Забавува Торба Расклопна Крпа Складирање Корпа за Дома Спални Бања Колеџ Dorm

ALAZA Апстракт Cactuses Цвеќиња Перење Кошница со Рачки, Трајни Перење Забавува Торба Расклопна Крпа Складирање Корпа за

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

-Перење Кошница Материјал : Надворешноста - оксфорд ткаенина, Внатрешни работи - црна ЈП обложени оксфорд ткаенина, ЈП одбор на дното. -Мултифункционален : Нашата перење торба е погодна за домашни, бања,спална соба,колеџ dorm соба, стан и семејна употреба.

За производот

Слични предлози