• Ново
GYZX Маникир Нокти Clipper Машина Поставени апарати за Домаќинство ' Рѓосувачки Челик Уво Лажица Помине Clippers Нокти Алатка Педикир Помине Ножици (Боја : Беж)

GYZX Маникир Нокти Clipper Машина Поставени апарати за Домаќинство ' Рѓосувачки Челик Уво Лажица Помине Clippers Нокти

DEN 4509.60
Износ
Во продавницата.

235 MPA висока јаглероден челик е одбраната, која има висока цврстина и добра отпорност на абење.Дебела СТП кожа, не се лизга, носат-отпорни, мека, високо еластична и удобно.Мулти-слој PVD electroplating, проѕирни како огледало, трајни нерѓосувачки, трнлив текстура, не се лизга и носат-отпорни, нежна рака чувство.Разни рака и нога нега алатки лесно може да се справи со проблеми на раце и прсти.Safe лак сечилото не му наштети на кожата, го скратува мртвите кожата и трње на слабо агол. 235 MPA висока јаглероден челик е одбраната, која има висока цврстина и добра отпорност на абење.Дебела СТП кожа, не се лизга, носат-отпорни, мека, високо еластична и удобно.Мулти-слој PVD electroplating, проѕирни како огледало, трајни нерѓосувачки, трнлив текстура, не се лизга и носат-отпорни, нежна рака чувство.Разни рака и нога нега алатки лесно може да се справи со проблеми на раце и прсти.Safe лак сечилото не му наштети на кожата, го скратува мртвите кожата и трње на слабо агол.100% Нов Brand Material : Нерѓосувачки Steel Package : 1 Set Kindly Совет : 1. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. 2. Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1-3cm различни, вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.Чешлање Комплет за Мажи Жени Ноктот Ноктот Клип во Собата.

За производот

Слични предлози