• Ново
САД Запечатување Целосна се Соочуваат со Силиконска Гума Страната Заптивка за 3 Луле - 1/16 Дебела - Класа 150

САД Запечатување Целосна се Соочуваат со Силиконска Гума Страната Заптивка за 3 Луле - 1/16 Дебела - Класа 150

DEN 292.32
Износ
Во продавницата.

Type : Full Лице.За Страната ANSI Класа : 150. За Цевки, Големина : 3".Температурата Опсег : -80° до 500° F. Спецификација Сретна : ASME B16.21, ФДУ, ASTM D2000 МОБ 607, МИЛИ-A-A-59588 Тип 2 A & 2 B.Силиконски има одлична отпорност на широк температури, хемикалии, и вода.Овие се изработени од ФДУ во согласност материјали.

За производот

Слични предлози