• Ново
AKICLIA Симпатична Децата Поврзана Beanie Шапка Черепот Капа Мека Топло Еластичен Капа за Момчиња и Девојчиња

AKICLIA Симпатична Децата Поврзана Beanie Шапка Черепот Капа Мека Топло Еластичен Капа за Момчиња и Девојчиња

DEN 263.76
Износ
Во продавницата.

ШИРОКА ПРИМЕНА : Овој роман и модерен beanie ќе биде вашиот омилен додаток избор.Лесен, не е лесно да се деформира, и лесно да се носат, може да се користи во сите годишни времиња.Светлината и мека текстура, силна пот апсорпција, нежна за кожата, дише, светлина и суво, тоа нема да се чувствуваат заостанато кога се носи, и тоа исто така го држи топло.Една Големина : Капа турнеја-18.Погоден за повеќето тинејџери и деца на возраст од 8-12.Подарок Склопот : кул печатени beanie е одличен избор за да го задржи вашето дете главата топло.Направи идеален подарок за вашите деца, момчиња и девојчиња, и одличен избор за божиќ, денот на благодарноста и други празник подароци за вашите пријатели' деца или луѓе кои ќе се грижат за.3 инчен/46-54 cm.6 инчен/27 cm.Новина Симпатична Печати Pullover Шапка/ Поврзана Шапка/ Beanie Капа Kawaii Прибор за Облека за Деца Момчиња Girls Material : 95% полиестер + 5% spandex Soft, удобно, светлина, кожата-пријателски, топло, Microelasticity, силна пот апсорпција, не се лизга и навремено-отпорни, без намалување, не исчезнува, не топка, лесно да се грижи.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : изработена од 95% полиестер + 5% spandex, ткаенина е мека, удобно, дише, кожата-пријателски, светлина, малку флексибилни и лесно да се совпаѓаат.

За производот

Слични предлози