• Ново
Feeler Колосек, Пакет од 5 Rustless Нерѓосувачки Челик Метрички Јазот Додатен, Заварување Материјали Лемење Материјали за Заварување Хардвер Лемење Хардвер(0.08)

Feeler Колосек, Пакет од 5 Rustless Нерѓосувачки Челик Метрички Јазот Додатен, Заварување Материјали Лемење Материјали

DEN 184.56
Износ
Во продавницата.

Вклучувајќи 5 feeler мерачи вкупно.Тоа може да се користи за проверка clearances на палење поени, вентил, tappets, gap, пистонс, клипот прстени, сопирачки, бендови, итн. 100% сосема нов и висок квалитет.Лесен и удобен да го земе и чува.Изработени од нерѓосувачки челик, тоа е rustless, трајни, отпорни на корозија.Вклучувајќи 5 feeler мерачи вкупно.Изработени од нерѓосувачки челик, тоа е rustless, трајни, Тоа може да се користи за проверка clearances на палење поени, вентил, tappets, gap, пистонс, клипот прстени, сопирачки, бендови, итн.Лесен и удобен да го земе и чува. 100% сосема нов и висок квалитет.

За производот

  :
Material:
Stainless Steel
Color:
Shown As Pictures
Options:
0.08mm, 0.1mm
Quantity:
5pcs/set
Weight:
5g
Type:
Measuring & Gauging Tool
Package List:
5 * Feeler Gauge :

Слични предлози