• Ново
Нова Рамнотежа Деца' 574 V1 Scribble Кука и Јамка Патики

Нова Рамнотежа Деца' 574 V1 Scribble Кука и Јамка Патики

DEN 336.00
Износ
Во продавницата.

Влечење и Потпора : гумени outsole додава издржливост при давањето на влечење и контрола и внатрешна и надворешна површини за разноврсна се користи и лесно се носат.Горниот нуди лесен чувствуваат за повеќе удобно се вклопуваат, додека трајни гумени outsole обезбедува влечење на внатрешна и надворешна површини вклучувајќи ги и училишните ходници, игралиште и насекаде во меѓувреме.Останува Силен Преку Носат и Солза : удобно горниот има лесни се вклопуваат и се чувствуваат додека се уште не се доволно издржливи за да се одржи преку интензивна игра, долго дена и општи носат и солза.На чипка-до затворање ви овозможува малку деца пракса предизвикот на врзувањето на своите чевли, и помага да се зголеми довербата во повеќе независни деца.За изгледот на целото семејство може да rock заедно, проверете на мажите и жените верзии на овие 574s.Овие деца' патики, исто така, вклучуваат лесна ЕВА пена амортизирање во midsole и пета за зголемување на комфорот.100% Текстил.За чевли што може да се справи со вашето дете е зафатен дена, ги собереш на Нова Рамнотежа 574 деца' патики.Лесни Пена Амортизирање : Нова Рамнотежа 574 патики за деца ги чува малечки удобен на игралиште и пошироко.Гумен ѓон.На трајни изградба е идеален за активни деца, како што тоа беше со цел да се застане на општи носат и солза и секојдневна игра.Чипка-До Затворање : Дали вашето дете е учење за да се врзуваат своите чевли или има совршенство предизвик, овие деца' патики ќе им помогне да се чувствуваат повеќе независни кога се подготвува и надвор од вратата.

За производот

Слични предлози