• Ново
PRETYZOOM 12pcs Тиква во Облик на Бел Украс Шупливи - Out Џек О-Фенер Тиква Бел Пет Јака Шарм Ѕвона ноќта на Вештерките Дрво Виси Привезоци (4cm)

PRETYZOOM 12pcs Тиква во Облик на Бел Украс Шупливи - Out Џек О-Фенер Тиква Бел Пет Јака Шарм Ѕвона ноќта на Вештерките

DEN 1327.20
Износ
Во продавницата.

Класичен круг тиква форми песок бои, многу погодна за ноќта на Вештерките.Овие ноќта на Вештерките бел приврзоци се погодни за сите видови на DIY украси.Фината изработка, лесен, здрав и издржливи, долг животен век.Тие може да се користат за декорација за било темата ноќта на Вештерките сцена.Густа текстура, со удобно допир, мали и исклучителна.Карактеристики - Боја : портокал.- Материјал : Метал и крпа.- Големина : 6. 00 X4. 00 X4. 00cm Пакет Вклучувајќи 12 x приврзоци.

За производот

Слични предлози