• Ново
RELALUBE HF-100 Анти-Носат Хидраулична Течност, ISO ВФ 68 (5 Литри Pail)

RELALUBE HF-100 Анти-Носат Хидраулична Течност, ISO ВФ 68 (5 Литри Pail)

DEN 2340.00
Износ
Во продавницата.

Супериорен анти-носат формулација.Висок флеш точка.Лесно ќе ги одделува од вода.Не-токсични/не-опасен.RELALUBE HF-100 е високо квалитетна анти-носат хидраулични лубрикант дизајниран за употреба во разни хидраулични апликации.Тоа обезбедува добра заштита од абење, оксидација и отпорност на контрола, како и пена за сузбивање и demulsibility.

За производот

Слични предлози