• Ново
Роден е во Љубов Вест за Бебе Дете Деца Прстен Носител Pageboy Свадба Формално Herringbone Облека

Роден е во Љубов Вест за Бебе Дете Деца Прстен Носител Pageboy Свадба Формално Herringbone Облека

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ова е совршен додаток за вашиот малку што да се погледне и симпатична и софистицирани.Овие herringbone елеци се идеален додаток за свадби, особено за прстен носител!Завршница малку човек облека со цртичка на елеганција и шарм.Овие елеци се дизајнирани да одговараат совршено со другите наши herringbone дизајни, па бидете сигурни дека за да ги пребарувате сите!.Вашиот малку ќе се гледа безвременски и софистициран во оваа засекогаш стилски изглед.Се ОБЛЕКУВААТ : Елеци се безвременски додаток, совршен за свадби, формално, специјални прилики, или совршен само за додавање завршувањето на допир за било облека.

За производот

Слични предлози