• Ново
UMIRIKO 2 Пакет за Коса Сушење Крпа Сива Бивол Проверете Plaid Срцето Микрофибер Косата со Крпа Копчето,Сува Коса Шапка, Бања Коса Капа,Косата Обвива за Жени (20232526)

UMIRIKO 2 Пакет за Коса Сушење Крпа Сива Бивол Проверете Plaid Срцето Микрофибер Косата со Крпа Копчето,Сува Коса Шапка,

DEN 407.76
Износ
Во продавницата.

【Супер Абсорбента Материјал 】UMIRIKO коса крпи се направени од високо квалитетна микрофибер материјал материјал ,исклучително меки и супер абсорбента , брз-сува на вашата коса ,да дише, без мирис. 【Сува Вашата Коса Брзо】Коса сушење крпа може да се суши косата побрзо и зачувајте го вашето време,сушење тоа природно, заштита на вашата коса од електрични фен штета и помага да се спречи frizz и штета. 【Погоден за Сите Типови на Коса】Без разлика на вашата коса е кадрава или права, сува или масло, обоена во супер-исправен.Косата turbans за влажна коса се задоволат потребите на вашето семејство. 【Флексибилна Употреба】 Ова е мулти-функционални коса сушење капа, која може да се користи за секојдневно сушење коса, нега на коса, за нега на кожата, лицето чистење, јога, работа, спорт и други затворен и активности на отворено. 【Лесно да се Чисти】Машина перат.Не кајгана и температурата на водата не повеќе од 40°. 2 Пакет Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте,Косата Turbans за Влажна Коса, Сушење Коса Заврши Крпи за Жените и Мажите Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве Молиме оставете мала боја разликата!Ние секогаш го прават нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, ви Благодарам многу!Имаат добар ден!.

За производот

Слични предлози