• Ново
WONLOG Кожа Јаболка Airtag Случај Keychain Божиќ Одмор AirTags Случај со Анти-Заборавена Клучни Прстен Заштитна Воздух Ознака Носителот Случаи Покрие Стилски Дизајн за GPS Tracker У?

WONLOG Кожа Јаболка Airtag Случај Keychain Божиќ Одмор AirTags Случај со Анти-Заборавена Клучни Прстен Заштитна Воздух

DEN 210.48
Износ
Во продавницата.

Користење на тоа, тоа ќе го заштити вашиот airtag добро, им овозможи на Air Tag да ја одигра својата улога подобро и да ви помогне следење на позицијата на Air Tag.Како што паричници, копчиња, патни торби, автомобил копчиња.Нашите заштитни случај не е блокада на јачина на звукот и пренос на кои можете да прецизното позиционирање.Тоа е лесно да се инсталира и remove It и тоа може да се заштити вашиот Air Tag од гребнатини, испакнатини, штети, и така натаму.Лесен дизајн со лесно да се инсталира и remove It, тоа може да ви помогне да се врзе Air Tag со вашите дневни потреби.Едноставен и иновативен дизајн, високо-квалитетни микрофибер СТП кожа, пот-доказ, отпорно на гребење, и издржливи. 【Одличен Подарок Избор】Стилски бои се достапни за да ги дава вашиот Air Tags класичен изглед, покажува различни стилови во секојдневниот живот!Совршена како подарок за вашите пријатели, семејства и колеги. На домашно милениче leashes и веќе не се грижите за губење на вашиот миленик. Се применува за вашите лични вредности.Тоа може да го заштитите вашиот уред од гребнатини, испакнатини, штети,итн.【Високо-Квалитетни Материјали】WONLOG Airtag Случај направени од Микрофибер СТП кожа!Оваа заштитна кожа случај поклопецот е дизајниран за Airtags професионално.Интимни подароци : Ова е внимателен подарок за семејството и пријателите, особено за старите родители кои имаат тенденција да се изгуби работи.

За производот

Слични предлози