• Ново
Кадифен Ладна Вода Шише, Силикони Leakproof Силна Топла Вода во Шише со Плетени Капакот за Одржување на Топло за да Ладни Облоги(Зелен)

Кадифен Ладна Вода Шише, Силикони Leakproof Силна Топла Вода во Шише со Плетени Капакот за Одржување на Топло за да Ладни

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Лесен за Користење : ладна и топла вода шише е лесно да се пополни и лесен за употреба.Функција : 1. Исклучителна Изработка : се усвојува едно парче формирање процес, кој има добра запечатување перформанси, експлозија доказ, и вода истекување спречување.Исклучителна Изработка : се усвојува едно парче формирање процес, кој има добра запечатување перформанси, експлозија‑доказ, и вода истекување спречување.6 неспособност : 550ml Gross Тежина : Околу.Во "мраз вреќа" може да се користи како ладна облога.Тоа може да се носи околу и да се користи,, кој е многу удобен.Heatable : топла чанта може да се загрева во микробранова печка кога исполнета со ладна вода без ослободување BPA и е безбедно за употреба.Мраз Вреќа : Инјектираат 3/4 од ладна вода во фрижидер и фрижидер за повеќе од 30 минути. Мраз Вреќа : Инјектираат 3/4 од ладна вода во фрижидер и фрижидер за повеќе од 30 минути.Тоа може да се носи околу и да се користи,, кој е многу удобен.Високо Квалитетен Материјал : торба тело е направен на безбедно силиконски материјал, кој е безбеден и не се токсични, силни и издржливи.0 оз Пакет Листа : 1 x Експлозија Доказ Топла Вода Bag1 x Плетени Капак.8in Плетени Покрие Должина : Околу. Високо Квалитетен Материјал : торба тело е направен на безбедно силиконски материјал, кој е безбеден и не се токсични, силни и издржливи.

За производот

Item Type:
Warm Water Bag
Material:
Silicone
Size:
Approx. 21x7cm / 8.3x2.8in
Knitted Cover Length:
Approx. 24.5cm / 9.6in
Capacity:
550ml
Gross Weight:
Approx. 199g/7.0oz
Package List:
1 x Explosion Proof Warm Water Bag1 x Knitted Cover :

Слични предлози