• Ново
XKUN Вилушка Нож Лажица Поставите 16PCS Златна Dinnerware Прибор за јадење од не ' Рѓосувачки Челик Вечера Лажица Ножеви Поставување На Садови Трпезариска Маса Flatware Shinny Нерѓ

XKUN Вилушка Нож Лажица Поставите 16PCS Златна Dinnerware Прибор за јадење од не ' Рѓосувачки Челик Вечера Лажица Ножеви

DEN 1296.48
Износ
Во продавницата.

Овој сет на прибор за на маса е совршен подарок за банкет, роденден, забава, семеен собир, high-end ресторан, подарок тема ресторан, семејство вечера, итн.Ергономски се справи со дизајн и умерена тежина се направи прибор за на маса повеќе удобно, тоа е полесно да се користи.Тоа е погодно да се исчисти, избришете ја со мека крпа и чува прибор за јадење да се исуши.Ако имате било какви прашања или незадоволни со овој сет на садовите, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе им даде на вашето совршено решение во време.;Овој сет на прибор за на маса е совршен подарок за банкет, роденден, забава, семеен собир, high-end ресторан, подарок тема ресторан, семејство вечера, итн.Тоа е погодно да се исчисти, избришете ја со мека крпа и чува прибор за јадење сува.;Ако имате било какви прашања или незадоволни со овој сет на садовите, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе им даде на вашето совршено решение во време.Овој сет на садови може да се чистат со машина за миење на садови.;Ергономски се справи со дизајн и умерена тежина се направи прибор за на маса повеќе удобно, тоа е полесно да се користи.;Овој сет на садови може да се чистат со машина за миење на садови.Овој сет на прибор за на маса е направен од храна-одделение високо квалитетни нерѓосувачки челик, која е безбедна и здрава, ви дава олеснување јадење искуство.Овој сет на прибор за на маса е направен од храна-одделение високо квалитетни нерѓосувачки челик, која е безбедна и здрава, ви дава олеснување јадење искуство.

За производот

Слични предлози